SLUŽBY

 

Microsite
Microsite je menší, jednoduchá webová vizitka. Plní především prezentační funkci. Vhodná je pro základní firemní stránky, osobní prezentaci nebo jako satelitní web k většímu projektu. V rámci mikrostránky můžete nabídnout jednoduchý katalog se svými produkty, které zájemci poptají prostřednictvím formuláře.


 

E-Shop

S námi můžete velmi rychle a levně spustit plně customizovaný e-shop s originální grafikou. Navíc vám pomůžeme business rozjet. Ovládáme různé online marketingové aktivity, pomocí kterých zajistíme vašemu obchodu návštěvnost.

 

Enterprise

Enterprise je nejsilnější řešení pro weby s velkou návštěvností a složitou logikou. Vhodné je pro velké portály, korporátní weby i pro rozsáhlé online story. Umožňuje napojení na již existující ERP řešení. Máte vlastní složitý informační, skladový či rezervační systém?

Redakční systém Kentico

 

Jsme odborníky na platformu Kentico. Nabízíme v rámci ní konzultace, realizaci, správu i plné vedení projektů. S tímto řešením máme několik let intenzivních zkušeností, během nichž jsme na něm realizovali přibližně sto menších, středních i velkých projektů. 

Online marketing

Nemáte-li na nich návštěvnost a neumíte-li s ní pracovat, bude nová hračka maximálně pro vaši vlastní potěchu. Proto naše služby nekončí spuštěním nového webu. Soustředíme se také na aktivity, které na něj přivedou uživatele a dobře jej v rámci webu nasměřují tak, aby se z uživatele stal zákazník.

UX Design

Vytváříme funkční prototypy webů (wireframy) na základě business zadání klienta. Nevíte si rady, jak zadat složitý projekt tak, aby výsledek odpovídal Vašemu očekávání? Pomůžeme Vám. Najdeme optimální řešení, připravíme technickou dokumentaci, která se může stát podkladem pro výběrové řízení na realizaci. Výrazně tak ušetříte v nákladech na vývoj.

Tiskoviny a DTP

Umíme připravit vizitky, letáky, slohy, brožury, katalogy, plakáty, indoor i outdoor bannery, billboardy, polepy a případně další méně obvyklé formy tištěných materiálů. Dodáváme čistý a přehledný design, text sázíme dle standardů, využíváme atraktivních fontů.

Logo a Corporate Identity

Soustředíme se i na vizuální identitu společnosti. Dodáváme grafický manuál. V rámci něj definujeme užití loga, jeho možné i zakázané varianty, dále font přidruženého písma. Navrhneme základní prezentační materiály, obvykle vizitku, slohy, leták, hlavičkový papír a razítko.